Zapraszamy do kontaktu z nami

Bazujemy na doświadczonej kadrze inżyniersko-technicznej i wykwalifikowanej załodze. Bogate doświadczenie w branży oraz duże zaplecze techniczne pozwala nam sprawnie realizować skomplikowane zadania oraz zapewnić uzyskanie efektu na najwyższym poziomie.

Dane kontaktowe

 

Właściciel
Sławomir Mazur,
e-mail: mazur@fbmazur.pl

Prezes zarządu
Robert Adamczyk
e-mail: adamczyk@fbmazur.pl

Dyrektor ds. technicznych
Krzysztof Basiaga
e-mail: basiaga@fbmazur.pl

 
 

Specjalista ds. przygotowania ofert i umów
Bożena Janowska-Burda
tel. 32 447 36 24 w. 26,
e-mail: janowska@fbmazur.pl

Zaopatrzenie i Logistyka
Klaudia Gretka, Justyna Kałamała, Adam Czechowski
tel. 32 447 36 24 w. 24

Kierownik grupy robót
Adam Nawrat
tel. 601 716 100,
e-mail: nawrat@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Tadeusz Przybyła
tel. 785 080 077,
e-mail: przybyla@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Mateusz Sotel
tel. 723 042 233,
e-mail: mateusz@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Amadeusz Bębenek
tel. 511 626 959,
e-mail: bebenek@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Norbert Polit
tel. 531 130 879,
e-mail: polit@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Paulina Prachtor
tel. 511 626 981,
e-mail: prachtor@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Rafał Pieczonka
tel. 601 674 636,
e-mail: pieczonka@fbmazur.pl

Inżynier budowy/koordynator
Krzysztof Piłatyk
tel. 784 013 240,
e-mail: pilatyk@fbmazur.pl

Inżynier budowy, zaopatrzenie
Marek Sajdok
tel. 32 447 36 24 w. 27,
e-mail: sajdok@fbmazur.pl

Inżynier budowy
Łukasz Berski
tel. 781 390 344,
e-mail: berski@fbmazur.pl

Zobacz nas na mapie