Zapraszamy do kontaktu z nami

Bazujemy na doświadczonej kadrze inżyniersko-technicznej i wykwalifikowanej załodze. Bogate doświadczenie w branży oraz duże zaplecze techniczne pozwala nam sprawnie realizować skomplikowane zadania oraz zapewnić uzyskanie efektu na najwyższym poziomie.

Dane kontaktowe

Właściciel
Sławomir Mazur,
e-mail: mazur@fbmazur.pl

Dyrektor ds. technicznych
Adam Janota
tel. 661 016 000,
e-mail: janota@fbmazur.pl

Dyrektor ds. inwestycji i rozwoju
Krzysztof Basiaga
tel. 667 919 100,
e-mail: basiaga@fbmazur.pl

Specjalista ds. personalnych
Aleksandra Jaszczurowska
tel. (32) 447 36 24 w. 23,
e-mail: jaszczurowska@fbmazur.pl

Paulina Pochłopień
tel. (32) 447 36 24 w. 20,
e-mail: pochlopien@fbmazur.pl

Specjalista ds. finansowych
Aleksandra Jaszczurowska
tel. (32) 447 36 24 w. 23,
e-mail: jaszczurowska@fbmazur.pl

Anna Kolny
tel. (32) 447 36 24 w. 28,
e-mail: kolny@fbmazur.pl

Specjalista ds. przygotowania ofert i umów
Bożena Janowska-Burda
e-mail: janowska@fbmazur.pl

Agnieszka Kubica
tel. (32) 447 36 24 w. 26,
e-mail: kubica@fbmazur.pl

Specjalista ds. kosztorysowania
Mateusz Sotel
tel. (32) 447 36 24 w.30,
e-mail: mateusz@fbmazur.pl

Specjalista ds. zaopatrzenia
Adam Czechowski
tel. 663 743 321,
e-mail: czechowski@fbmazur.pl

Specjalista ds. logistyki
Justyna Kałamała
tel. (32) 447 36 24 w. 24,
e-mail: kalamala@fbmazur.pl


Kierownik grupy robót
Dawid Augustyniak
tel. 887 832 022,
e-mail: augustyniak@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Adam Nawrat
tel. 601 716 100,
e-mail: nawrat@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Rafał Pieczonka
tel. 605 076 100,
e-mail: pieczonka@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Tadeusz Przybyła
tel. 785 080 077,
e-mail: przybyla@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Dawid Skutela
tel. 723 748 642,
e-mail: skutela@fbmazur.pl

Inżynier budowy
Mateusz Pal
tel. 695 198 095,
e-mail: pal@fbmazur.pl

Inżynier budowy
Marek Jóźwiak
tel. 532 496 934,
e-mail: jozwiak@fbmazur.pl

Zobacz nas na mapie