Zapraszamy do kontaktu z nami

Bazujemy na doświadczonej kadrze inżyniersko-technicznej i wykwalifikowanej załodze. Bogate doświadczenie w branży oraz duże zaplecze techniczne pozwala nam sprawnie realizować skomplikowane zadania oraz zapewnić uzyskanie efektu na najwyższym poziomie.

Dane kontaktowe

 

Właściciel
Sławomir Mazur,
e-mail: mazur@fbmazur.pl

Dyrektor ds. technicznych
Adam Janota
e-mail: janota@fbmazur.pl

Dyrektor ds. technicznych
Krzysztof Basiaga
e-mail: basiaga@fbmazur.pl

 
 

Specjalista ds. przygotowania ofert i umów, zaopatrzenia
Bożena Janowska-Burda
tel. (32) 447 36 24 w. 26,
e-mail: janowska@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Adam Nawrat
tel. 601 716 100,
e-mail: nawrat@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Tadeusz Przybyła
tel. 785 080 077,
e-mail: przybyla@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Dawid Skutela
tel. 723 748 642,
e-mail: skutela@fbmazur.pl

Inżynier budowy
Dominika Szpek
tel. 669 894 600,
e-mail: szpek@fbmazur.pl

Kierownik grupy robót
Mateusz Sotel
tel. 723 042 233,
e-mail: mateusz@fbmazur.pl

Inżynier budowy
Norbert Polit
tel. 531 130 879,
e-mail: polit@fbmazur.pl

Zobacz nas na mapie