O nas
Firma Budowlana MAZUR powstała w 1997 roku i specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku regionalnym. Wiedza, umiejętności i zdobyte doświadczenie, a także zamiłowanie do podejmowanych zadań gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.  Poprzez kompleksową i profesjonalną realizację inwestycji pomagamy klientom przemieniać ich wizję w rzeczywistość.

Obszar działania to przede wszystkim rynek lokalny, a klientami są inwestorzy publiczni, prywatni, a także klienci indywidualni. Realizujemy inwestycje w zakresie:
• obiektów użyteczności publicznej (budynki przeznaczone dla: administracji publicznej, oświaty, kultury, kultu religijnego, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i socjalnej, obsługi biurowej, handlu, sportu czy obsługi pasażerów);
• obiektów przemysłowych (zakłady i hale produkcyjne, produkcyjno-usługowe);
• obiektów mieszkalnych.

W 2013 roku firma otrzymała jedną z najważniejszych nagród gospodarczych na Śląsku Czarny Diament.  Obiekty zrealizowane przez naszą firmę trzykrotnie zostały nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku w: 2010, 2013 oraz w 2017 roku. Otrzymaliśmy również Nagrodę Ministra Infrastruktury i Rozwoju oraz Złoty Laur Przedsiębiorczości w 2016 roku, jednak dla Właściciela firmy najważniejszym dowodem uznania wieloletniej działalności jest zadowolenie klientów i zaufanie pracowników.

Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i wykwalifikowana załoga, licząca ponad 200 osób, gwarantuje wykonawstwo robót na najwyższym poziomie w nowoczesnych technologiach i według wysokich wymagań. Dopełnieniem firmy jest własne zaplecze techniczne, wyposażone w najnowszej generacji zasób maszynowy i sprzętowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami - Realizacje.

Zobacz nas na mapie