Aktualności

Budowa budynku sekcji kajakarskiej w Tychach

Zakończono budowę budynku sekcji kajakarskiej Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego (MOSM) działającego przy MOSiR w Tychach przy ul. Parkowej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany”.

WIĘCEJ

Budowa Centrum Przesiadkowego w Pszczynie

W dniu 4 czerwca 2018r. podpisano Umowę na Budowę Centrum Przesiadkowego w Pszczynie. W rejonie dworca powstanie obiekt z poczekalnią dla podróżnych, punktem obsługi pasażerów oraz ogólnodostępne zaplecze sanitarne.

WIĘCEJ

Firma MAZUR z tytułem Modernizacja Roku 2017

Nagroda główna Modernizacji Roku 2017 w kategorii "OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ" za kompleksowy remont i modernizację budynku Urzędu Miasta w Czeladzi wraz z zagospodarowaniem otaczającego terenu.

WIĘCEJ

Budynek produkcyjno-usługowy w Trzebini

Oddano do użytkowania budynek produkcyjno-usługowy w Trzebini, realizowany w ramach zadania pn. "Budowa budynku produkcyjno-usługowego w celu utworzenia centrum badawczo-rozwojowego w zakresie innowacyjnych rozwiązań systemów górniczych".

WIĘCEJ

Bielskie Centrum Kultury

We wrześniu 2017 rozpoczęto inwestycję polegającą na:  Poprawa dostępu do kultury oraz zwiększenie uczestnictwa w kulturze. Rozbudowa Bielskiego Centrum Kultury

WIĘCEJ

Budynek produkcyjno - usługowy w Trzebini

W maju 2017 rozpoczęto inwestycję polegającą na budowie budynku produkcyjno - usługowego w celu utworzenia centrum badawczo - rozwojowego w zakresie innowacyjnych rozwiązań systemów górniczych w Trzebini.

WIĘCEJ

Złoty Laur Przedsiębiorczości 2016

Po raz ósmy rozdane zostały Złote Laury Przedsiębiorczości dla najlepszych Przedsiębiorców powiatu pszczyńskiego. Złoty Laur w kategorii "USŁUGI" otrzymała nasza firma.

WIĘCEJ
Zobacz nas na mapie